Szanowni Klienci, Wodociągi Jordanowskie Sp. z o.o. wprowadzają dla swoich klientów nowe udogodnienie: e-fakturę.

E-faktura, to elektroniczny odpowiednik faktury papierowej zawierający te same dane, udostępniana w formacie PDF dla klienta, który zdecyduje się na takie ekologiczne rozwiązanie.

Wyrażając zgodę na otrzymywanie e-faktury wystarczy wypełnić i złożyć wniosek z akceptacją, który również znajduje się na naszej stronie internetowej  www.wodociagi-jordanow.pl  lub skontaktować się osobiście z naszymi pracownikami.

Wniosek z akceptacją na wystawianie i otrzymywanie e-faktury można przekazać naszemu pracownikowi odczytującemu wskazania wodomierzy.

Korzyści:

  • e-faktura zastępuje tradycyjną, papierową fakturę i posiada taką samą wartość prawną jak dokument papierowy,
  • e-faktura jest propozycją skierowaną zarówno do dużych firm czy instytucji, jak i do Klientów indywidualnych. Można z niej korzystać w dowolnym miejscu i o każdej porze, a także mieć dostęp do historii wystawionych rachunków.
  • e-fakturę wystawia się na podstawie odczytu wykonanego przez inkasenta lub podanego przez Państwa, a następnie jest wysyłana wiadomość na Państwa adres e-mail z plikiem w formacie PDF
  • Usługa e-faktura jest bezpłatna, sprawia, że mają Państwo dostęp do faktury ze znacznym wyprzedzeniem (eliminuje się czas doręczenia przesyłki w formie papierowej) oraz pewność, że e-faktura nie zginie ani się nie zgubi w stosie ulotek, a dane nie trafią w niepowołane ręce (e-faktura jest udostępniana wyłącznie Państwu).
  • e-faktura to troska o środowisko naturalne.

Do pobrania:

  1. Akceptacja E faktura
  2. Regulamin E faktura